Spot Eşya Alım Satım

ilealanyerspot

Spot Eşya Alım Satım

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Alanyer spot® İkinci El Eşya Alım

İkinci El Eşya Alan Yer

(0531) 611 66 85

Whatsapp Hattı

En Kaliteliye En Ucuza Ulaşmanın Yolu; Spot Eşyalar

Spot Eşya Alım Satım ucuz ve karlı seçim. Kısa bir süre için gittiğiniz bir şehire çok ta yatırım yapmayı kimse istemez ister öğrenci olsun ister  evini yenilemeyi düşünen.  Mağazalarda gördüğünüz eşyaların, ev aletlerinin ve beyaz eşyaların hepsi KDV, ÖTV ve diğer vergilerle arttırılmış fiyatlar oluşturuyor. Parasının kıymetini bilen ve daha ucuz fiyatlara kaliteli eşya almak isteyen vatandaşlar direkt olarak spot eşyayı tercih ediyor. Kullanılmamış, az kullanılmış ve ikinci el eşyalar arasında tüm evinizi baştan sona düzebilecek eşya çeşitliliği bulunuyor. Ayrıca iş yerleri için de ofis mobilyaları, dükkan mobilyaları ve diğer ticari mekan eşyaları bulmak mümkün oluyor. İstanbul spot eşya satan yerler sayesinde eşyalar daha ucuza geliyor ve bütçe asla sarsılmıyor.

Spot eşya satan yerler aynı zamanda elinizde bulunan eski, yıpranmış ancak kullanılabilecek durumdaki eşyaları da değerlerinin tam karşılığında alıyor. Evinizi yenilemeniz halinde, taşınmanız veya fazlalık eşyaları elinizden çıkartmak istediğinizde bu eşyaları atmak veya birilerine dağıtmaktansa nakit paraya çevirmek akla daha yatkın geliyor.

Spot Eşyalarla Kazançlı Çıkın

Eşyalarınızı ikinci el piyasasında değerlendirmek için; eşyaların birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğrafını bize göndermeniz yeterli olacak. Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz eşya fotoğrafları öncelikle incelenecek ve değeri belirlenecektir. Belirlenen değer eşyanın tam ederi kadar olacak ve asla hak kaybı yaşanmayacaktır. Eskimiş ve tamir edilmesi gereken eşyalar ile kullanılabilen eşyalar arasında fiyat farklı olacağı unutulmamalıdır. Hurda eşyalar ise ikinci el piyasasında satışı olmadığı için değerlendirmeye alınmayacaktır.

Spot eşya alan yerler olarak eşyanın tam karşılığındaki değeri kısa süre içerisinde size bildirilecektir. Sizler de fiyatı okeylerseniz, taşıma ekibi belirtilen adrese gelir ve eşyaların bedelini ödeyerek taşıma işlemini gerçekleştirir. Elinizi hiçbir şeye sürtmeden, yorulmadan ve zaman kaybı yaşamadan eski eşyalarınızdan en kolay şekilde kurtulabilirsiniz.

İkinci El Eşyaları Değerlendirme Yöntemi

Spot eşya piyasasında eşya türlerinde hiçbir sınırlama bulunmaz. Bir eve veya bir iş yerine lazım olan tüm eşyaları bulabilir ve aynı şekilde tüm eskimiş eşyalarınızı satabilirsiniz. Koltuk takımı satışı gerçekleştirebileceğiniz gibi tek koltuk satışı da gerçekleştirebilirsiniz. Oturma grubu veya sadece orta sehpası…

Gözünüze fazlalık olarak görülen, bir an önce bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırmak istediğiniz tüm eşyalarınızı ikinci el eşya alan yerlere satabilir ve böylece bütçenize gelir elde etmiş olursunuz.

Ağırlıklı Alanyer Spot Eşya Alım Satım hizmet bölgelerimiz: İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikinci el eşya alım ilçe ve bölgelerimiz: Bayrampaşa, Alibeyköy, Sultangazi, Bağcılar, Büyükçekmece, Başakşehir, Mimaroba, Zeytinburnu, Eyüp, Arnavutköy, Gürpınar, Bayrampaşa, Beylikdüzü , Esenyurt, Şirinevler, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Kağıthane, Şişli, Yenibosna,

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yazar hakkında

alanyerspot administrator

İstanbul nakit ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya alan yerler, sıfır beyaz eşya mobilya değerinde nakit alım satım tüm semtlere servisimiz var. Alanyer Spot İstanbul Sıfır ve İkinci El Eşya Alanlar İkinci El Eşya Alan Yerler Beyaz Eşya Mobilya

TIKLA ARA