İkinci El Eşya Alanlar Alanyer Spot İstanbul

Spotçular Çarşısı

spotcular-carsisi

Alanyer spot

BİZE ULAŞIN

(0212) 442 04 54

Beylikdüzü Yenibosna Avcılar Esenyurt Şirinevler  tüm İstanbul’da spotçular çarşısı hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Nakit ikinci el eşya alım satımı. Whatsapp ile gönderdiğiniz resimler üzerinden anında fiyatlandırma yapıyoruz. Spotçular çarşısı teklif hatlarımız 0532 675 68 39 ve 0534 057 69 72 Son dönemlerde her eşyaya yüksek KDV uygulandığı bilinen bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Eşyanın maliyetinden daha fazla vergi ödenmesi ise bütçeleri sarsıntıya uğratabilir. Daha düşük fiyatlarla, sıfır eşya kalitesinde spot eşyalar almak ise en akıllı yol olarak karşımıza çıkıyor. Spotçular çarşısı beyaz eşyalardan mobilyaya, ofis eşyalarından elektronik eşyalara kadar ihtiyaç duyulan tüm eşyaları en uygun fiyatlarla alıp satmanızı sağlıyor.

Yeni eşya almayı düşünenler, evini yenilemek isteyenler, gösterişli ofis mobilyası arayanlar en uygun fiyatlarla en kaliteli eşyaları almak için direkt olarak spotçular çarşısına uğruyor ve karlı çıkıyor. Bu şekilde uygun fiyatlarla eşyalar alabileceğiniz gibi eskiyen eşyalarınızı da iyi fiyatlara elden çıkartabilirsiniz. Yeni eşyalarınıza yer açmak ve kullanmak istemediğiniz eşyaları paraya çevirmek isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit işlemlerden oluşacak.

Ucuz Fiyata Kaliteli Eşyanın Adresi

Öncelikle satmayı düşündüğünüz eşyaların fotoğraflarını çekerek işe başlamanız gerekiyor. Eşyaların en net şekilde görünür olması ve değişik birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflardan oluşması oldukça doğru fiyat belirleme sağlayacaktır. Bu fotoğraflar satın alma bölümümüze ulaştığında en iyi fiyat garantisiyle değerinin tam karşılığındaki rakamlar size bildirilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanacak ve sonrasında bulunduğunuz adresten eşyalarınız alınarak eşya bedelleri sizlere sunulacaktır.

İyi Ki Spotçular Çarşısı Var

İstanbul spotçular çarşısı olarak hem eşya alımlarında hem de eskimiş eşyalarınızın satışında son derece karlı bir sistem sunuyoruz. İstanbul genelindeki tüm ilçelerden irtibata geçebilir ve eşyalarınızı en hızlı sürede elden çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda beğeninize uygun, tertemiz ve kullanılmaya hazır onlarca eşyayı tek bir adreste bulabilirsiniz.

Malum, devir ekonomi devri… Sizler de kullanmadığınız, kıyıda köşede kalabalık yapan tüm eskimiş eşyalarınızı bize satabilir ve karlı bir alışveriş sistemi gerçekleştirmiş olursunuz. Eskimiş eşyalarınızı taşımakla uğraşmayın. Taşıma ekibimiz adresinize gelerek profesyonel taşıma şekilleriyle eşyaları evinizden çıkartacak ve kamyonlarımıza yükleyecektir. Tek parça eşyalar satabileceğiniz gibi takım halinde eşyaları da satabilir ve en kısa yoldan eskimiş eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Spotçu çarşısı içerisinde tüm markalarda ve tasarımlarda eşyalar bularak hem evlerinizi hem de iş yerlerinizi baştan şekillendirebilir ve kaliteye en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ağırlıklı alım yaptığımız Alanyer Spotçu hizmet bölgelerimiz:  İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikinci el eşya alım ilçe ve bölgelerimiz: Esenyurt, Şirinevler, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Kağıthane, Şişli, Yenibosna, Bayrampaşa, Alibeyköy, Sultangazi, Bağcılar, Büyükçekmece, Başakşehir, Mimaroba, Zeytinburnu, Eyüp, Arnavutköy, Gürpınar, Bayrampaşa, Beylikdüzü ,

Posted on: Mayıs 20, 2019, by : alanyerspot
WhatsApp chat